Artı90 Gayrimenkul Geliştirme ve Pazarlama web portal projesi tamamlandı. www.plus9ty.com

 

 

Teknoforwarder web 3.0 yazılımı geliştirilmeye başlandı

Firmamızın uzun yıllardır geliştirmekte olduğu deniz, hava ve kara forwarder firmalarının temel ihtiyaçlarını karşılayan yazılım bütünlüklü bir yenileme sürecinden geçirilmektedir.
Kullanıcıların en hızlı ve doğru şekilde veri girişine olanak sağlayan yazılımımız yönetsel raporlama konusunda ekstra yetkinliğe kavuşturulmaya çalışılmaktadır.
Nisan 2010 de pazara sunulması planlanan yazılımımız sektörün beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak biçimde hazırlanmaktadır.

 

Teknoservis onlıne 3.0 yazılımı geliştirilmeye başlandı

Firmamızın uzun yıllardır geliştirdiği teknik servis firmalarının temel ihtiyacının karşılayan yazılım web bazlı olarak yenilenmektedir.
Ocak 2010 da pazara sunulması planlanan yazılımımız sektörün beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak biçimde hazırlanmaktadır..

 

Teknoteklif 1.0 yazılımı geliştirilmeye başlandı

OnlineTeklif yazılımı firmamızın müşteri ilişkileri yönetimi konusundaki deneyimini daha üst bir segmente taşıyor. Şubat 2010 da pazara sunulması planlanan yazılımız yıllık kiralama modeli ile kullanıcılara sunulacaktır.

 

Teknoasistan web 4.0 yakında piyasada

Caller id özelliğiyle kullanıcıların gelen çağrılara ulaşmasını hızlandıran yazılımımız, gelen talepler doğrultusunda yeni özellikler eklenerek Ocak 2010 tarihine yetiştirilmeye çalışılmaktadır. Sesli yanıt işlemlerine olanak sağlayacak yazılımız aynı web üzerinden kullanabilecek ve veri kaybından kurtarılacaktır.

 

Asteriks Bazlı Yazılım Geliştirme Hizmetlerimiz

Firmamız ülkemizde gelişmekte olan Telekom sektörünün ihtiyaç duyduğu yazılımı, açık kaynaklı yazılım bazlı telefon santral çözümü olan asteriks üzerinde geliştirmeye başlamıştır.
Telemarketing firmalarının ihtiyaç duyduğu yazılımlar ve müşteri ilişkileri yönetimi konusunda gerekli analiz ve geliştirme süreçleri firmamız tarafından planlanmış durumdadır. Firmaların talepleri doğrultusunda gerekli ek geliştirmelerle zenginleştirilerek kullanıma sunulmuştur.