Artı90 Gayrimenkul Geliştirme ve Pazarlama web portal projesi tamamlandı. www.plus9ty.com

 

 

Masaüstü Yazılımları

Teknosoft, kullanıcıların kolayca  kullanabilecekleri  hızlı ve kararlı çalışan masaüstü yazılımlar geliştirmektedir.Masaüstü yazılım geliştirilirken kullanıcı arabirimi, işletim sisteminin sunduğu olanaklar doğrultusunda en verimli şekilde tasarlanmaktadır. Yazılım veritabanı teknolojisinde 10 yıllık tecrübemizin getirdiği deneyimle iş yoğunluğuna göre ilgili veritabanı kullanılarak yazılımın kararlı ve kayıpsız veri işlemesi sağlanır. 
Teknosoft istemci/sunucu mimarisindeki yazılımlarla birlikte bağımsız çalışan yazılımlar da geliştirmektedir.

 

Web Tabanlı Uygulamalar

Günümüzde web tabanlı yazılım geliştirme yazılım teknolojileri içerisinde önemli bir yer kaplamaktadır. Sağladığı avantajları çok büyük projelerin bile web tabanlı olarak tasarlanmasına sebep olmuştur. 

Web tabanlı yazılımlar;

-Platform bağımsızlıığı

-Birden fazla programlama dilinin kullanbılabilmesi

-Script dilleri ile kolay implementasyonu

-Kurulum gerektirmemesi

-Terminallerde ekstra bir bakım gerektirmemesi

özellikleri ile düşük maliyet ile farklı boyutlardaki projelerde sorunsuz bir şekilde kullanılır.

 

Asterisk Bazlı Uygulamalar

Firmamız ülkemizde gelişmekte olan Telekom sektörünün ihtiyacı olan açık kaynaklı yazılım bazlı telefon santral çözümü olan asterisk üzerinde ihtiyaç duyulan yazılımların geliştirmesine başlamıştır.
Telemarketing firmalarının ihtiyaç duyduğu yazılımlar ve müşteri ilişkileri yönetimi konusunda gerekli analiz ve geliştirme süreçleri firmamız tarafından planlanmış durumdadır ve firmaların talepleri konusunda gerekli ek geliştirmelerle zenginleştirilerek kullanıma sunulmaktadır.

 

CallerID Bazlı Yazılımlar

Teknosoft, sipariş yazılımlarında telefon bilgilerini tesbit etmek ve bunu entegere sipariş yazılımlarında kullanmak için caller id uygulamarını gerçeklemektedir. Bu konuda teknoasistan ürün grububa bakılabilir. Bunlar web sayfasında daha önceden yazdığımız başlıklar work cube konusundazaten menumuz var ama daha alta gidecek.

Teknocargo 1.0 icin  açıklama ( bunu daha uzun cumlelerle yazmak gerekir)
Bu uygulama yurt içindeki iki nokta arasında yapılan konteyner taşımaları ile ilgili operasyonun yönetilmesini sağlamaktadır. 
• Yurtiçi konteyner taşıması, liman içi konteyner taşıması, boş konteyner taşıması, özel donanım gerektiren taşımaların takibi
• Firma (müşteri, alıcı, kamyon sahibi ve nakliyeci firmalar, vb.) tanımları
• Araç tanımları (kamyon, çekici ve römorklar), yük alınan gemi tanımları ve takibi
• Navlun ve diğer tarifelerin tanımlanması ve firma bazında kullanılacak tarifeleri seçme olanağı
• Rezervasyon işlemleri
• Yüklerin varış yeri vb. kriterlere göre seçilerek araçlara yüklenmesi
• Araç için pozisyon dosyası yaratılması, yük bilgileri girişi, evrak açıklamalarının girilebilmesi
• Taşıma irsaliyesi ve operasyonla ilgili evrakların hazırlanması ve takibi
• Elle hazırlanmış irsaliyelerin bilgi girişi, fatura bilgilerinin girişi ve fatura hazırlanması
• Kiralık ve özmal araçların sıra takibi

 

CRM Yazılım Hizmetleri

Teknosoft Yazılım,  16 yıllık bilgi ve birikimi ile CRM (müşteri ilişkileri yönetimi) yazılımları konusunda gereksinim duyulan geliştirmeleri gerçekleştirerek  müşterilerimize sunmaktadır. 

Özellikle açık kaynaklı CRM danışmanlığı konusunda geliştirme işlemlerine yoğunlaşan firmamız ihtiyaç dahilinde istemci/sunucu mimarisindede CRM ihtiyaçlarına yönelik yazılım geliştirmektedir.

 

Proje Geliştirme Ve Danışmanlık Hizmetleri

Kurumların ve kullanıcıları bir yazılım uygulamasından ne bekler? Bu beklentiler nasıl karşılanır? 
herşeyin çok hızla geliştiği ve değiştiği Yazılım sektöründe bu sorulara doğru yanıtlar bulmak ve uzun soluklu çözümleri yaratmak kurumlar için hayati önem taşımaktadır. 
TEKNOSoft , Kurumun ve kullanıcıların ihtiyaçlarını belirler ve hedefleriniz doğrultusunda esnek, ölçeklenebilir, güvenilir, bakım ve yönetim maliyeti düşük çözümler önerir. 
Projeler için ihtiyaç duyulan mimariyi ve iş akışlarını sizinle birlikte çıkarır. Ürünlerin hazırlanması sırasında analiz, tasarım ve yazılım geliştirme, kurma, alfa ve beta testleri, kullanıcı eğitimleri ve dökümantasyonlar, gerekiyor ise eski sistemden data aktarımları gibi adımların entegrasyonu, firmamızın uzun yıllardır geliştirdiği metodolojisi ile sağlar. Firmamızın metodolojisi müşteri memnuniyetinin güvencesidir ve bilişim sektöründeki 16 yıllık deneyimimizin sonucudur. 
TEKNOSoft yazılım, en son teknolojide en uygun mimariyle müşteriye özel anahtar teslim çözümler üretir. Çözümlerine 7/24 destek verir.