Artı90 Gayrimenkul Geliştirme ve Pazarlama web portal projesi tamamlandı. www.plus9ty.com

 

 

Teknosoft Çözümler:

 

TeknoForwarder 2.5 Lite

 

Konşimento Girişleri| Raporlama| Cari Hareket


Yeni kurulmuş veya kurulduktan sonra büyümekte olan küçük orta forwarderlar için ideal çözümdür. Yükleme bilgilerinin girilebildiği ihbarları gönderen yazılım aynı zamanda fatura ve cari hareket üzerinden müşterinin son durumunu her zaman güncel tutar. Raporlama modülü ile birlikte yönetimin sistemi kontrol edebilmesine ve süreçleri iyileştirebilmesine olanak sağlar. Kaçağı önler, performansı belirler, işletmenin sağlıklı büyümesinde en önemli yardımcıdır.

 

TeknoForwarder 2.5 Pro

 

Booking| Konşimento Girişleri| Raporlama| Finans

 

Orta ölçekli bir Forwarder taşımacılık firmasının tüm ihtiyacını karşılar. Müşterilerine verilen siparişleri ve navlun fiyat listelerinizi takip edebilirsiniz. Booking bölümünde routing order ve sefer detay bilgilerinizi müşterilerinize gönderebilirsiniz. Konşimento ya istenirse booking bilgileri aktarılır ve bilgi girişinde otomasyon sağlanır. Yine Konşimento bölümünde girilen alış satış verileri faturaya aktarılabilir ve süreç otomasyonu tamamlanmış olur. Finans bölümünde cari fiş girişleri, kasa, banka ve çek girişlerinizi yapabilirsiniz. Yine yurtdışı ile cari hareketi yoğun olan firmalar için yurtdışı cari ve acente bazında yurtiçi cari girişleri operasyon no/fatura no bazında takip edilebilir.
Finans modülüyle resmi muhasebe öncesi tüm hareketleri detaylı raporlayabilirsiniz.

 

TeknoForwarder 2.5 Enterprise

 

Booking| Konşimento Girişleri| Raporlama| Finans

 

Bu paket içinde pro pakete ek olarak Müşteri takip sistemi ile birlikte teklif modülü eklenmiştir. Yine müşterileriniz ile ilgili sorunların takip edildiği bölümde müşteri memnuniyetini artmasına imkân sağlayacak bir altyapı sunulmaktadır. Müşteri takip sisteminde potansiyel firmaların girişi, takibi ve hangi bölgelerden ne tip taşıma yaptıklarını izleyebilirsiniz. Müşterilerle olan toplantı ve görüşmeleri takip altına alır bunun sonucunda pazarlamacı bazında performans değerlemesine imkân sağlamaktadır. Müşteriye verilen teklifler ithalat/ihracat/FCL/LCL/Proje bazında girişine imkân tanır. Teklif geçerliliği üzerinden en son teklif bilgilerini Booking aşamasında kullanır. Booking bölümünde müşterilere verilen siparişleri ve navlun fiyat listelerinizi takip edebilirsiniz. Yine girilen booking bilgeri üzerinden routing order, Kara Nakliye İhbarnamesi ve Sefer detay bilgilerinizi müşterilerinize gönderebilirsiniz. Konşimento ya istenirse booking bölümünde girilmiş olan yük ve fiyat bilgileri aktarılabilmektedir. Yine Konşimento bölümünde girilen alış satış verileri faturaya aktarılabilir ve süreç otomasyonu tamamlanmış olur. Finans bölümünde cari fiş girişleri, kasa, banka ve çek girişlerinizi yapabilirsiniz. Yine yurtdışı ile cari hareketi yoğun olan firmalar için yurtdışı cari ve acente bazında yurtiçi cari girişleri operasyon no/fatura no bazında takip edilebilir.

 

Finans modülüyle resmi muhasebe öncesi tüm hareketleri detaylı raporlayabilirsiniz.

Bu büyüklükte bir forwarder ın yazılımsız iş yapması çok büyük riskleri beraberinde getirir. Özellikle maliyet ve dosya karlılıklarının takibi ve cari sisteminin entegrasyonunun önemi daha da artar.