Artı90 Gayrimenkul Geliştirme ve Pazarlama web portal projesi tamamlandı. www.plus9ty.com

 

 

WORKCUBE

 

Workcube Hakkında?

Workcube; şirketlerin çalışanlarını, müşterilerini ve tedarikçiden servise kadar tüm iş ortaklarını tek ve sağlam bir platformda iş yapabilir hale getiren kapsamlı bir e-business uygulama yazılımıdır. Workcube kurumlara A'dan Z'ye ortak bir veri tabanı üzerinden tüm iş, işbirliği ve iletişim faaliyetlerini yürütebilecekleri bir platform sunar. 

Workcube E-İş Sistemleri A.Ş. tarafından geliştirilen ve satılan Workcube bugüne kadar ortak veri tabanı üzerinde en cok fonksiyon sunan Web tabanlı tek yazılımdır. Workcube tüm ERP, CRM, SCM (Tedarik Zinciri Yönetimi), İnsan Kaynakları Yönetimi, Proje yönetimi, Kurumsal Performans Yönetimi, Eğitim yönetimi, B2B, B2C fonksiyonlarını ve iletişim araçlarını kapsayan fonksiyonelliğe ve modülerliğe sahiptir. Workcube  350'nin üzerinde işletmede, 10.000'in üzerinde aktif kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. 

Workcube mimarisi dünya standartları üzerine kuruludur. Workcube; ColdFusion, Java ve W3C standartları ile geliştirilmiştir.  ColdFusion J2EE ve .Net standartlarına aynı anda destek veren yegane platformdur. 

Workcube E-İş Sistemleri A.Ş., Workcube çözümlerinin ve çözümlerle ilgili uygulama, eğitim ve servis destek hizmetlerinin satışını ve Workcube çözümleri ile ilgili her türlü Ar-Ge faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.     

Her sektörden, her ölçekteki işletmelerin ihtiyaçlarına göre kolaylıkla ölçeklenebilen ve özelleştirilebilen Workcube'ün; inşaat, metal, perakende, hizmet, gıda, dağıtım, mobilya sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelere yönelik dikey çözümleri mevcuttur.  Workcube isteyen kurumlara açık kaynak kodu ile birlikte verilebilmektedir.

www.workcube.com

WORKCUBE; ERP, CRM, Tedarik Zinciri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Proje Yönetimi, Kurumsal Performans Yönetimi, Eğitim Yönetimi, B2B, B2C. Workcube; şirketlerin çalışanlarını, müşterilerini ve tedarikçiden servise kadar tüm iş ortaklarını tek ve sağlam bir platformda iş yapabilir hale getiren kapsamlı bir e-business uygulama yazılımıdır.

-Workcube bugüne kadar ortak veri tabanı üzerinde en çok fonksiyon sunan %100 Web tabanlı tek yazılımdır.

-Workcube tüm ERP, CRM, SCM (Tedarik Zinciri Yönetimi), İnsan Kaynakları Yönetimi, Proje yönetimi, Kurumsal Performans Yönetimi, Eğitim yönetimi, B2B, B2C fonksiyonlarını ve iletişim araçlarını kapsayan fonksiyonelliğe ve modülerliğe sahiptir.

-Workcube 350'nin üzerinde işletmede, 10.000'in üzerinde aktif kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

-Workcube mimarisi dünya standartları üzerine kuruludur. Workcube; ColdFusion, Java ve W3C standartları ile geliştirilmiştir.  ColdFusion J2EE ve .Net standartlarına aynı anda destek veren yegane platformdur.

-Workcube E-İş Sistemleri A.Ş., Workcube çözümlerinin ve çözümlerle ilgili uygulama, eğitim ve servis destek hizmetlerinin satışını ve Workcube çözümleri ile ilgili her türlü Ar-Ge faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.      

Her sektörden, her ölçekteki işletmelerin ihtiyaçlarına göre kolaylıkla ölçeklenebilen ve özelleştirilebilen -Workcube'ün; inşaat, metal, perakende, hizmet, gıda, dağıtım, mobilya sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelere yönelik dikey çözümleri de mevcuttur.

 

 

Workcube Modüller

Account Management / Accounting Analysis and Reporting / B2B System Management / B2C System Management / Banks / Budget Planning / Call Center Management / Campaign Management / Cash / Cheque /Content Management - Literature / Contract Management / Correspondence & Communication Management /Costs & Expenses / Credit and Fund Management / CTI System Integration / Current Accounts / Digital Archive /e-Profile / Executive Suite / Finance Management ? General / Fixed Assets / HR ? Career Portal / HR ? Payrolls, Benefits and Compensations / HR ? Performance Management / HR - Recruitment / Installment Sales / Inventory Management / Invoices / Learning Management / Message Board / My Home - Personalization / Online Classroom and Streaming / Online Payment Integration / Online Procurement / Opportunity Management / Organization Planning / Organizer / PDA Portal / Physical Asset Management / Planning and Scheduling / POS Integration /Procurement Orders / Procurement Proposals / Product Management / Production Management / Project Management / Promotion and Catalogue Management / Quota Planning / Risk and Assurance Management / Rol Planning / Route (Visit) Management / Sales Force Planning / Sales Orders / Sales Proposals / Service and Warranty Management / Shipments and Logistics / Store ? Branch Management / Subscription Management /System Management / Warehouse Management / Work Flow and Process Management / WorkDev Development Kit (Source Code) 

 

NEDEN WORKCUBE?

Teknoloji, maliyet, kullanma ve yaşatma açısından Workcube klasik ERP ve kurumsal yazılım çözümlerinden çok daha üstün avantajlara sahiptir.

 

 

Daha Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti

 • Workcube ERP+CRM+SCM+HRM+ P/M+LMS, v.d. konseptlerin işlevselliğini kütüphanesinde barındırır. Her bir işlevsellik için farklı yazılım ve donanım ihtiyacını ortadan kaldırır.
 • Merkezi server üzerinde bir defalık lisanslamayla satın alınır. Ek lisans maliyeti doğurmaz.
 • Bütün kurumsal süreçleri kapsar, add-on gereksinimini sıfırlar!

Sınırsız Ölçeklenebilirlik

 • Workcube, iş hacminiz, ürün, müşteri, eleman ve ofis sayınız ne olursa olsun ölçeklenebilir ve yüksek performans gösterebilir bir yapıdadır.
 • İstediğiniz sayıda kullanıcıyı sisteme dahil edersiniz.

Düşük Yaşatma
Maliyeti

 • Merkezi bir bilgi sistemi olan Workcube'de bakım destek hizmetleri sadece merkezdeki serverlara verilir. Burada yapılan upgrade ve iyileştirmeler işletmenizin tüm şubelerinde de hayata geçmiş olur.
 • Ayrıca Workcube'e sınırsız sayıda kullanıcı eklenebildiği için yaşatma maliyeti klasik ERP sistemlerine göre çok daha düşüktür.

Kolay Kullanım

 • Workcube ön yüzü internet kullanıcılarının aşina olduğu buton türleri ve gezinti akışı göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Kullanıcılar Web browserlarını kullanıyormuşcasına kolay bir şekilde Workcube'u kullanmaya başlarlar.

Yüksek Performans

 • Workcube'de her kademede full load balancing ve failover olduğundan sistemin yüksek performansla sürekli çalışır halde olması garanti altındadır.
 • İşleriniz kesinlikle kesintiye uğramaz.
 • Yüksek internet bağlantı hızları sayesinde kullanıcılar sistem üzerinde lokal bir sistemde çalışır gibi rahat çalışırlar.

Erişim
Yaygınlığı

 • Sadece internet bağlantısıyla, Workcube platformuna dünyanın her yerinden bir browser, PDA veya mobil cihaz yoluyla ulaşabilirler.

Kısa İmplementasyon
Süresi

 • Aylar hatta yıllar süren klasik ERP projelerinin aksine Workcube platformunun şirketinizde çalışır hale gelmesi için sadece 6 hafta gibi kısa bir süre yeterlidir.

%100 Güvenilirlik
ve Güvenlik

 • Workcube kendi çalışmasını ve performansını sürekli izler ve harici bir müdahale gerektiği zaman uyarı verir.
 • Workcube, işletmeye ait her türlü bilginin dış müdahalelere kapalı ve %100 güvenlikli biçimde, bir browserdan Workcube platformuna aktarılmasını sağlamak için Secure Socket Layer (SSL) protokolunu kullanmaktadır.

Bağımsız İşletim Sistemi, Veri Tabanı ve Uygulama Sunucu

 • Workcube ColdFusion ve Java ile endüstri standartları gözetilerek geliştirilmiştir. Sizi herhangi bir ürün ve platformun bağımlısı yapmaz.
 • Elinizdeki mevcut yazılım ve donanım yatırımlarınızı korur. Intel veya RISC temelli donanımlarda, Unix türevlerinde ve Windows üzerinde sorunsuz ve yüksek performansla çalışır.
 • MS SQL, Oracle, DB2, veri tabanlarını native olarak destekler.

Açık Kaynak Kodu

Dünyanın konusunda en iyi yazılımları (ColdFusion, Macromedia Dreamweaver, Java v.b.) kullanılarak geliştirilen Workcube, bu yazılımlardaki gelişime paralel olarak sürekli gelişme göstermektedir.

 • Açık kaynak kodu seçeneği ile yolunuza kendinizin devam etmesine olanak tanır.
 • WorkCube sürekli kendini yenileyen ve hiçbirzaman kullanım dışı kalmayacak bir yatırımdır.

Global Pazar Desteği

 • Workcube tüm Avrupa ve Asya dillerini, para birimlerini ve zaman dilimlerini destekler.
 • Workcube uluslararası işletmelerin, data transferi, güvenlik ve iş süreçlerini yönetebilmek için farklı organizasyon yapıları tanımlamasına ve buna göre farklı bölgeler için farklı Workcube platformu oluşturmasına, tüm dünya ile online iş yapmasına imkan verir.

Bütünleşik İşbirliği
Platformu

 • Workcube'de yer alan Partner Business (B2B) Portal; kurumların işbirliği içerisinde bulunduğu tüm iş ortakları -tedarikçiler, bayiler, servisler, ortak proje yürütülen kişi ve şirketler, global distribütörler ile iş ve ilişkilerini etkin bir biçimde yürütmesini ve yönetmesini sağlar.

Bütünleşik İletişim
Platformu

 • Workcube %100 browser temelli sesli ve görüntülü iletişim sunucusu Flash Communication Server, e-mail ve fax sunucuları ile uyumlu çalışır.
 • Sistemin tüm modüllerinden SMS, e-mail ve on-line uyarı göndermek mümkündür.
 • Sisteme tam entegre online mesaj, yazışmalar, ajanda literatür gibi modülleri ile kurum içi ve kurum dışı iletişimi geliştirir ve etkinleştirir.

Hızlı Servis ve
Destek

 • Tamamen web tabanlı bir sistem olan Workcube içinde, oluşabilecek 'bug'ları raporlayan ve Workcube geliştirim ekibine anında on-line olarak ileten bir uyarı sistemi mevcuttur. Bu sayede destek talepleri çok kısa bir süre içerisinde cevaplandırılır, işinizin kesintiye uğraması önlenir.

 

 

Workcube'ü Hangi İşletmeler Kullanabilir?

Geniş kapsamlı ve ölçeklenebilir olduğu için Workcube temelde her sektörden her işletmede kullanılabilecek yapıda bir kurumsal yazılım çözümüdür

 

Küçük, Orta ve büyük Ölçekli işletmeler

Workcube ölçeklenebilir yapısı ve uygun maliyetiyle 2-3 kullanıcılıdan binlerce kullanıcının yer aldığı işletmelere kadar her büyüklükteki işletme için uygundur. Her işletmenin ihtiyacına göre farklı fonksiyonlar ve fiyatlandırmalar içeren Workcube paketleri ve çözümleri vardır.

 

Her Sektörden Üretim ve Hizmet Şirketleri

Workcube her sektörden işletme için uyarlanabilir bir yapıdadır. Bu güne kadar Metal, Mobilya, Hizmet, Bilişim, İnşaat, Perakende, Kimya, Lojistik, Dağıtım, Makine (Üretim&Satış), Hızlı Tüketim Ürünleri (FMCG), Medikal&Sağlık, Medya (Reklam&PR v.d.), Plastik, HVAC (Isıtma&Soğutma), Danışmanlık, Ambalaj, Elektrik&Elektronik, Enerji gibi birbirinden çok farklı alanlarda başarıyla gerçekleştirilmiş Workcube projeleri mevcuttur.

 

Bayi teşkilatına ve/veya geniş şube ağına sahip işletmeler

Workcube %100 web tabanlı bir yazılım olduğu için özellikle dağınık coğrafyalarda iş yapan işletmeler için en uygun kurumsal çözümdür. Her bir şube veya müdürlüğe ayrı bir server ve yazılım kurulumuna ihtiyaç olmaksızın şube ve birim çalışanları sadece internet bağlantısı ve Web browser yardımıyla merkezi sisteme erişerek işlerini yaparlar. 
Bayiler de oluşturulan B2B Portal üzerinden online olarak sistem üzerinden pek çok fonksiyon, içerik ve belgeyi kullanabilir hale gelir.


Çok uluslu veya ithalat / ihracat yapan işletmeler

Workcube'un sunduğu güçlü dış ticaret fonksiyonları, farklı para birimi ve farklı dil desteği, uluslararası pazarda iş yapan işletmelerin rahatlıkla kullanabileceği bir yazılım çözümü olmasını sağlamıştır